FORMY i WARUNKI DOSTAWY

 

  1. Dostawa webinariów zakupionych przez serwis www.dentflix.pl jest realizowana przez system poczty elektronicznej. Po opłaceniu zamówienia, na adres mailowy Kupującego zostanie wysłany certyfikat z unikalnym kodem uprawniającym do pobrania zakupionego produktu.
  2. Dostawa książek zamówionych za pośrednictwem Sklepu dentflix.pl jest realizowana na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
  3. Czas realizacji zamówienia  do 4 dni roboczy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sklepu. W przypadku zakupu webinarium - od razu po zakupie (ok 5 minut).
  4. Formy płatności opisane zostały w zakładce sposoby płatności.
  5. Zamówione książki dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Poczty Polskiej, paczkomatów InPost lub usługi Paczka w Ruchu, według wyboru Klienta dokonanego przy składaniu zamówienia.
  6. Po otrzymaniu przesyłki Klient powinien, sprawdzić w obecności dostawcy stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki podczas przewozu wskazana jest, odmowa odbioru przesyłki przez Klienta bądź spisanie w obecności dostawcy protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody, co znacznie ułatwi ewentualne postępowanie reklamacyjne. 
  7. Przesyłki wysyłamy bezpośrednio na adres Klienta wskazany w formularzu zamówienia.